| FaraSperantaSEN a întrebat:

Saluthappy
As vrea si eu un site unde sunt toate lectiile din clasa a8-a de la matematica si romanahappy exista?
Va rog frumoshappy

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Uite aici sper sa te ajute http://www.didactic.ro/

5 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Ca sa nu mai trebuiasca sa ti bati capul singur?
Poi daca vrei sa ajungi un prost, atunci cauta ce vrei!
Eu in locul tau as cauta sa fac si in plus fata de ce mi se cere la scoala, ca si asa lumea (mai ales Romania) e prea plina de prosti si saraca in oameni destepti!

| FaraSperantaSEN explică (pentru Maomau):

Vreau sa fac acasa singur tot ce voi face si pana la sfarsitul anului si vreau sa recapitulez ce am facut pana acum ca vom da simulare de examen sapt viitoare...

| delia567 a răspuns:

De mate si de romana nu stiu. eu am inceput sa ma folosesc la functii de lectiademate.ro, dar nu au pus toata materia de a 8-a desi la alte clase sunt mai multe lectii

| smecherul71 a răspuns:

Da poti intra pe didactic.ro si iti faci cont si gasesti tot ce vrei despre mate si romana