| x2gk9r a întrebat:

Salut…As vrea un sfat
Astazi s-a intamplat o mica chestie si as vrea sa va cer parerea
Trebuia sa ies azi dimineata cu niste prietene la terasa sa mai stam sa mai vb,prietena mea nu vroia sa mearga si am zis ca decat sa o las singura nu mai ma duc nici eu,am venit cu ideea sa le spunem ca nu avem banii noi doi,si o zis ca se ofer ele sa ne cumpere si am refuzat si am plecat la scoala impreuna,nu ne am mai dus…
Cand a aflat ca eu am avut banii si prietena mea s-a suparat pe noi, a inceput sa tipe sa faca misto de mine mai ales, dar iti dai seama ca ca nu am tacut am reactionat la fel iar la unele chestii am tacut ca nu isi aveau rostu…dar nu inteleg dc doar pe mine o tipat ca vai dmn dc am mintit-o ca ia sa oferit din aia 50 de lei sa ne cumpere
Pana si profa noastra o spus
‘Asa si? Sunt bani lui’
Mam simtit cam prost am ramas foarte moale pana si doamna profesoara m-a intrebat si am zis ca sunt k
Dupa mo luat in brate mo pupat etc…
Repet SUNT BAIAT!
Un sfat?
M-am facut de ras? Sau mai degraba ia ca o facut asa?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce drame aveti voi adolescentiiwinking
Nu s-a intamplat nimic de fapt!

Răspuns utilizator avertizat