| daeniel02042001 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru cei care joaca Transformice. ziceti-mi si mie niste hack-uri de transformice de exemplu scrieti numele hack-ului, site de unde il pot descarca si cum se foloseste/activeaza. La cel care da cele mai multe hack-uri dau funda.

Răspuns Câştigător
| Unseen a răspuns:

Hack-uri: Fly Hack, Teleport Hack, Instant Cheese Hack, Speed Hack, Cheat Engine 6.2 (contine toate hack-urile de mai sus). Eu am luat hack-ul Cheat Engine 6.2 de pe google.
Uita-te pe YouTube pe tutorile si o sa inveti cum sa foloseste. Funda? pls

2 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Lasa-ti mai hackurile...
Si-asa am o parere prosta despre jocul asta...

| Andrei_Andrei_1980 a răspuns:

Vip hack th. transformice fly hack1.5v,stadlone transformice
cheat engine 6.3