| Bulbucel a întrebat:

Astazi am avut examenul la limba si literatura romana( Evaluarea Nationala), iar la inceput, unde trebuie sa completezi orasul si judetul, am scris la judet B-N, are ceva ca am scris B-N si nu am scris in cuvinte?

Răspuns Câştigător
| FotbalLife a răspuns:

Nu nu are nimic. Si eu am scris la fel. Noua asa ne a spus directoarea.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Presupun ca va sti orice ageamiu despre ceeste vorba. Deoarece oricine a auzit de abrevierea numelui judetelor tarii asa cum apare in actele oficiale precum cartea de identitate, cea de sanatate sau numerele de inmatriculare ale masinilor.

| Diana2371 a răspuns:

E posibil sa se anuleze lucrarea, depinde de profesorul care o va corecta.