| Triton a întrebat:

Am sustinut Examenul National la Limba si literatura romana luni. La sectiunea Pentru pe prima pagina am ingrosat litera V din Evaluarea Nationala. Sunt sanse sa mi se anuleze anuleze lucrarea din cauza acelui V?

Răspuns Câştigător
| Dan_Marrian_2000 a răspuns:

Nuu... Nu prea cred, nu are de ce sa ti se anuleze pentru asa ceva, e o mica greseala.

| Triton explică (pentru Dan_Marrian_2000):

Mai am o intrebare. La matematica la punctul 1 de la subiectul 2 am tras o linie cu pixul si eu trebuie sa desenez cu creionul. Am refacut desenul si linia a ramas acolo. Profesorul ce m-a asistat mi-a zetat bara aceea. Sunt sanse sa fie anulata lucrarea?

2 răspunsuri:
| Triton explică:

La matematica am tras o linie cu pixul la exercitiul 1 de la subiectul 2. Linia a ramas acolo, iar linia a fost zetata de profesorul ce m-a asistat. A spus ca nu va fi considerat semn. Credeti ca se poate anula lucrarea?