| anonim_4396 a întrebat:

Salut, astazi am avut o zi mai ciudata. Sa incep cu inceputul. Azi noapte am visat ca o camera de supraveghere m-a surprins intr-un supermarket ca furam ceva cat eram la casa de marcat, incercam sa explic ca eram nevinovat si ca de fapt furase tipul de fata mea, dar fara succes. Un vis ciudat, pentru o persoana care nu a furat niciodata de la cineva sau de undeva. M-am trezit de dimineata si mi-am continuat ziua. La ora 11 vorbeam cu bunica-mea ca imi trebuie 200-300 de lei pentru un monitor(am 16 ani btw) si a spus ca imi da. La 14:30-15:00 am numarat banii din portofel(numai hartiile de 200 de lei) si au iesit 1450 lei(am numarat de 2-3 ori, sunt sigur ca atatia erau. Dupa asta eu m-am dus in camera mea si ea s-a dus pe afara, avand niste treaba. Dupa ce s-a intors in casa a numarat din nou banii si a observat ca lipseau 200 de lei. Ceea ce era foarte ciudat, sunt 100% sigur ca banii au ramas in portofel pe masa, nimeni nu a intrat si nici eu nu am umblat la ei. Si ca in vis, ea ma banuieste pe mine, fiind nevinovat. O experienta ciudata, asemanatoare cu visul. Am cautat pe masa, sub masa, langa masa, efectiv in toata casa, curtea, fara succes. Pana acum nu mi s-a intamplat nimic asemanator, nu sunt o persoana superstitioasa dar ziua asta totul mi-a mers prost.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Coincidenta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se întâmplă ca visele să fie premonitorii. Nu este nici o conexiune cu lumea cealaltă.

| Vash96 a răspuns:

E mercur retrogradat