| mihela94 a întrebat:

Hei! Astazi a intrat un porumbel alb in casa si sta pur si simplu pe grinda de sus si se uita in jur (casa fiind inca in constructie). Nu sunt o persoană foarte superstițioasă, dar astfel de păsăre m-a surprins. Există vreo interpretare a acestui eveniment? Ce înseamnă acest semn, vă rog spuneți-mi.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vrăjitoarea Mangalitza e cu astea, contacteaz-o cu incredere

| doctorandus a răspuns (pentru sierra1):

Exista o interpretare, una financiara: https://apnews.com/......4250e012f7

| sierra1 a răspuns (pentru doctorandus):

Da' pe vremuri, porumbeii aduceau la picioruș și veștile rele - altă interpretare

| Celcestietot a răspuns:

Duhul Sfânt?