| Hatecrew a întrebat:

Salut ! Auziti cum as putea sa fac ca sa imi creasca parul mai repede m-am tuns destul de des ... si acum o saptamana si nu prea imi place cum il am... aveti vreo idee?

2 răspunsuri:
| Georgykaa a răspuns:

Pai...eu am patit la fel uite sfaturile mele:
1 nu te mai tunde asa des
2 du-te macar o data pe luna si ia-ti din varfuri
3 vezi k exista si niste medicamente dar intreaba doctorul de familie de ai putea lua eu sunt coafez am propriul meu salon asa ca stiu multe daca mai ai vreo intrebare te rog sa mi-o pui

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgykaa):

buna si eu am problema asta de exemplu m-am tuns chiar scurt si nu imi place cum imi sta. oare exista ceva la farmacie ce as putea cumpara? sa nu fie chiar scump.am auzit ca uleiul de ricin e bun.sunt in alerta ca mai e putin si o sa am banchetul si parul meu e asa naspa off.