| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salut,avem de facut la Romana un eseu/referat cu tema: "legaturi", dar nu trebuie sa fie ceva legat de scoala (gen:legaturi chimice sau alte de astea). Puteti va rog sa imi dati niste idei.Pentru ceva foarte folositor dau funda.

1 răspuns:
| oPrajitura a răspuns:

Legatura dintre modernism si classicism. Un subiect interesant dupa parerea mea. Poti povesti despre greselile care le-au facut stramosii nostri si noi sa nu le mai repetam, totul se leaga, greselile din present din politica nu sunt mult mai dezvoltate decat cele de pe vremea celui de-al doilea razboi mondial. Sper ca te-am ajutat!