| ary_7157 a întrebat:

Aveti cumva vreo idee despre o afacere care sa aiba un impact pozitiv asupra mediului inconjurator, la care ar putea participa si adolescentii? happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, ceva legat de peisagistica. E si facultate in Iasi pe domeniul asta. Adolescentii pot participa foarte bine la actiunile propriu-zise ale firmei... la lucrari.

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Afaceri cu impact pozitiv asupra mediului?, da desigur asta daca vrei un castig pentru a te mentine pe "pluta afacerilor". Banuiesc ca esti destul de incepator/e daca pui o astfel de intrebare.
Poti incepe cu 2-3 masini de facut inghetata pe timp de vara, asta daca iti permiti happy, nu superi pe mine si mediul iti zambeste! Noroc!