| Alina_3759 a întrebat:

Aveti idee pe ce program a fost facut acest video:http://www.youtube.com/watch?v=z27kHL_JJjo
Sau macar un program apropiat!

5 răspunsuri:
| pHaNtOmiX a răspuns:

Foloseste Sony Vegas Pro 10.

| andr33hk a răspuns:

Poate fi Sony Vegas Pro, dar nu sunt foarte sigura.

| rockid a răspuns:

Pe cat punem la pariu ca tu deja sti cu ce program a fost facut pe cat punem la pariu ca asta e filmuletul tau si ai pus intrebarea asta doar ca sa faci vizualizari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiutiu eu singurele programe pe care le folosesc sunt movie maker siadobe after effects. La after effects e mai greu de lucrat dar are niste efecte cool uitate pe youtube happy

| Alina_3759 explică:

Rockid,nu e al meu clar, ti-e clar?! Mie nici nu imi pasa daca fac vizualizari sau nu! Eu vrerau doar sa aflu pe ce program e facut!