| DanutDs a întrebat:

Salut,
Aveti idee unde as putea gasi un baiat pentru o relatie lunga? Sunt bi.
Pana-n 19-20 ani.

Nu-mi sugerati site-uri de homo deoarece acolo sunt doar depravati si inculti
Mersi.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depravați sunt și aici destui.
Ideea la aceste locuri de întâlnire virtuală este să poți separa „gunoiul" de restul membrilor cu care ai putea într-adevăr să relaționezi.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Si unde ar putea exista cei care nu sunt depravati?

| ShaOfHatred a răspuns:

Depravati si inculti dar tu tocmai cauti o relatie homo pe un site ca TPU.

Răspuns utilizator avertizat
| Teffan a răspuns:

Este foarte greu sa gasesti pe cineva ca tine in Romania,mai ales.

Sunt destui,dar cam toti stau ascunsi, din frica de a nu fi discriminati.

Prin urmare, profita de site-urile de socializare.

Grindr, de exemplu.

Iar daca ai noroc sa gasesti pe cineva ca tine in cercul tau de prieteni, e perfect.