| anonim_4396 a întrebat:

Aveti rapperi in liceu/scoala generala? daca da, cum sunt ei?, de la temperament/atitudine pana la haine.

1 răspuns:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu am in scoala sau in liceu, ci un fost prieten de al meu este rapper. Ce sa iti zic despre el...Asculta doar Bug Mafia si Parazitii. Vorbeste foarte urat. Nu stie sa isi arate sentimentele fata de o fata. Daca esti iubita lui si il superi dintr-un motiv minor cum ar fi sa nu fi de acord cu el intr-o chestie sau sa faci ceva ce lui nu ii convine, iti vorbeste foarte urat. Uita ca esti iubita lui. In schimb are si putine parti bune. Din pacate prea putine. Este un tip sufletist insa nu o arata decat familiei sau prietenilor fff apropiati, de ani care nu i-au grsit niciodata cu nimic, impreuna cu o fata poate asculta si alt gen de muzica (dance de obicei; uraste manelele). Este un tip modest, credincios (crede in Dumnezeu) si cam atatea lucruri bune. Un alt lucru nasol este ca vrea sex prea devreme si mereu!
De haine ce pot sa iti zic...se imbraca doar ca un rapper (haine largi pe el si de firma).
Bineinteles ca nu toti sunt la fel, poate mai sunt si exceptii...