| anonim_4396 a întrebat:

Aveţi repări in liceu, sau scoala generala?
Cum sunt ei? (ca atitudine, imbracaminte, comportament)
Credeti ca vestimentatia-i avantajeaza(in fata fetelor), sau nu?

Răspuns Câştigător
| FelieDePaineArsa a răspuns:

Cred ca in fiecare zi vad cate unu' ce isi zice "rapper", care isi ia un tricou "B. U. G Mafia" la 15lei din talcioc ca sa sa arate ca un aurolac proaspat iesit din canalizare.Plus ca pe langa tricoul cu 17 numere mai mare, poarta niste "bling-uri" facute la comanda, de un tigan din piata mare pe care scriecu muuuuulte cacaturi lucitoare din plastic "MAFYA" sau "UZZY". Se da mare "smechăr"...umbla doar cu duri ca el, si are un vocabular…foarrte…limitat, la cuvinte si expresii gen: mafiot, bani, masini, cur, ****, bere, seminte, iarasi Mafia si nigga.
Ei nici nu stiu ce-i aia.Sa traiasca ei vremurile alea din '97..stateai pe strada cu casetofonu', faceai freestyle, schimbai casete..mergeai cu spray-urile.
Pana la urma nu conta cum te imbracai..conta doar felul in care priveai lumea.
Si. din pacate, mai sunt foarte putin astia care mai stiu cum e treaba cu cultura hip hop si o sustin.Chiar foarte putini.

1 răspuns:
| AnaForMusic a răspuns:

Ca atitudine se comportă normal şi poartă haine mai largi.Ca vestimentaţia să-i avantajeze în faţa unei fete depinde şi de gusturile feteitongue...