| Yosifica a întrebat:

Salut aveti, texte f frumoase?:X

Răspuns Câştigător
| DyDy0503 a răspuns:

N-o sa-mi tin niciodata capul jos pentru ca s-ar putea sa imi cada coroana.

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericit, poti sa razi cand inima iti plange...

ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...
vocea dezminte dar inima nu minte

ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figure

E frumoasa pentru. ca tu o placi. E drgutza cand tu ii zambesti. E fericita cand tu o iubesti!

Spuneti ca nu ne suportati dar va uitati la noi de parca ne sunteti fani…""

"Eu sunt domnishoara care te da peste cap`... uneori` sunt inger uneori` sunt drac!""""

Multe ´ar vrea Da nu au DaruS`ntreaca Originalu "

baietii .au.balansul.lor.fenomenal.dar.intotdeauna.Fetele.au.rolul. principal

ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figure

E frumoasa pentru. ca tu o placi. E drgutza cand tu ii zambesti. E fericita cand tu o iubesti!

Spuneti ca nu ne suportati dar va uitati la noi de parca ne sunteti fani…""

"Eu sunt domnishoara care te da peste cap`... uneori` sunt inger uneori` sunt drac!""""

Multe ´ar vrea Da nu au DaruS`ntreaca Originalu "

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Buna uite ceva: Vor exista mereu oameni care te vor răni, asa ca trebuie sa-ti pastrezi increderea si doar sa ai mai multa grija in cine ai incredere si a doua oara...(Gabriel Jose Garcia Marquez).
După un timp, omul învaţă să perceapă diferenţa subtilă intre a susţine o mână şi a inlănţui un suflet şi invaţă că amorul nu inseamnă intotdeauna a te culca cu cineva, iar a avea pe cineva alături nu e sinonim cu starea de siguranţă şi aşa omul incepe să inveţe...
Ajungi cu timpul să inţelegi că adevăraţii prieteni sunt număraţi şi că cel care nu luptă pentru ei, mai devreme sau mai târziu se va vedea înconjurat doar de false prietenii.

sau:Nu te ataşa de mine... având impresia că din cateva gânduri citite şi câteva poze mă cunoşti şi ştii ce fel de persoană sunt."

multa bafta! pa

| DyDy0503 a răspuns:

Fundita batting eyelashes?

| MCLary a răspuns:

Când viaţa îţi dă 100.000 de motive să plângi, tu arată-i că ai 100.001 să râzi...Prietenia este un suflet în 2 corpuri... big grin Sper să ţi-am fost de ajutor :*