| Maryna_3130 a întrebat:

Bunaaa! vreau si eu niste texte frumoase pentru descrierile de p hi5big grin
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Morena_6921 a răspuns:

Sunt incapatanata...nu incerca sa ma convingi ca viata e gri daca eu o vad in culori...si tu o sa ajungi sa o vezi in culori in cele din urma!

Anumiti oameni vad lucrurile asa cum sunt si spun "de ce?"...Eu visez lucruri care n'au mai existat si spun "de ce nu?" love struck

Un zambet nou si o inima de gheatsa.:X

Asta mica, mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu o prea intereseaza!; x

Si cand vine vorba de iubire, tu spune-le ca ma ai pe mine!; x

Si nu uita. o Fata loveste prin fapte nu prin cuvinte!

Sper ca te'a, ajutat
Funda?batting eyelashesbig grin