| AnoNim212 a întrebat:

Azi am incercat prima data o tigara electronica de la un prieten. Vreau sa stiu daca aceea tigara electronica provoaca cancer sau alte boli fiindca eu cred ca nu are cum sa provoace deoarece sunt doar "abur". Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Trebuie sa ti cont ca toate sunt toxice. https://qhit.ro/ro/content/6-tigara-clasica-si-tigara-electronica# Citeste aici happy cu siguranta o sa te informezi mai bine.

| AnoNim212 explică (pentru Axys):

Da, am vazut ce scrie acolo, deci si prin urmare este mult mai buna decat o tigara normala

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si aerul e tot aer, putin poluat dar tot aer este. laughing

| RazOl17 a răspuns:

Fii sigura ca provoaca. Substanta pe care o ingeri cand tragi e cancerigena ( ma refer la lichidul pe care il pui in tigara electronica.