| Kavi a întrebat:

Salut.Azi am vazut ca am picioare putin cam umflate.De la glezna spre degete ma refer. Ce credeti ca ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl a răspuns:

Si mama mea are asa. S-ar putea sa fie de la stat intr-o singura pozitie mult timp. Mama sta la calculator foarte mult si i se umfla picioarele. Nu te ingrijora. Nu este nimic grav. Trebuie doar sa stai pe pat intinsa cu picioarele in ''sus''. Adica pune-ti o patura sau o perna sub ele sa stea un pic in sus si se dezumfla. Funda?