| thisisMirel a întrebat:

Credeti ca; daca copacul ar avea picioare ar putea sa mearga cu ele?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Dragă @JustFreedom, ridică-ţi mâna, mişcă-ţi piciorul, cine crezi că îţi controlează membrele? Bineînţeles că tu ţi le controlezi, acum mai pun întrebarea:cum? Răspunsul este cu ajutorul creierului.
Dacă copacii ar avea picioare, nu şi le-ar putea mişca, pentru că nu au creiere.

14 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Dacă ai avea creier, ai putea gândi cu el? Mă îndoiesc.

| Psihoyounger a răspuns:

@justfreedom, acum hai să ne disculpăm. Ete na.

| MenInShadow a răspuns:

Ar trebuii sa le aiba mari si puternice, pentru a sustine o asemenea greutate, dar normal, depinde si ce fel de copac. Daca este dala de 100 de ani, da trebuie picioare maari si groase, puternice. Daca e un pispiriu dala de 10 ani, nu trebuie cine stie ce.

| Marius_7199 a răspuns:

Da.si ar fi o lume a copacilor:X.natura ar fi vieeeelove struck

| TimMocan a răspuns:

Crezi ca daca femeia ar avea drepturi, s-ar bucura de ele?

| biabianca_8446 a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai... jur laughing si eu as vrea sa traiesc intr-o lume ca copaci mergatori baftawinking

| roxyana03 a răspuns:

Copacul are picioarehappy,,, se numesc Radacini la eltongue...

| Viper_1588 a răspuns:

Daca ai imaginatie, poate sa mearga, de ce nu?

| aLLu17 a răspuns:

Probabil laughing

| William a răspuns:

Man, copacii din metin au picioare si se misca.

| thisisMirel explică:

(valabil pentru cei care au spus ca nu am creier sau...) am spus CREDETI CA DACA, nu?

| Lio a răspuns:

Poftiim?
Ba copile ce fel de intrebare e asta?straight face
Esti dus cu capu'...du-te mah afara si joaca-te!

| anky13 a răspuns:

Da