| anonim_4396 a întrebat:

Salut,azi dimineata la ora 01:00 am fost saltat de politie dintr-un club impreuna cu cativa prieteni, fiind minori 3 dintre noi am primit amenzi, pentru consumare execesiva de alcool.Amenda nu este foarte mare, dar m-am gandit sa nu o platesc.Ce se poate intampla, va veni ceva instiintare la parinti acasa... Astept raspunsuri.

1 răspuns:
| LalaZu11 a răspuns:

Hello!
Eu te-as sfatui sa o platesti, pentru ca o sa iti trimita acasa muuuuuulte instiintari!
Good ideeeatongueLATESTE-O!