| Ralucush123456 a întrebat:

Salut azi la scoala. un baiat m-a mangaiat adica ma atingea pe fata dupa vreo saptamana imi dadea cu palma la fund si alte chestii dar cand este o fata prin preajma nu se mai da la mine. se da la ea azi vine la scoala. fata aia ce sa fac?

5 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Ignora-l si nu-i mai permite sa te atinga. se vede ca lui ai plac si altele. daca tu esti fata despteapta eu zic sal ignori. fi tu insasti razi mereu ca sa te vada ca esti fericita si ca nu iti pasa cand se da la alta. nu-i arata ca te doare cand se duce la alta. fi nepasatoare. indiferenta doare! succes

| Komododragosh a răspuns:

Pey este clar ca baiatul ori joaca pe mai multe fronturi, ori doar se joaca cu tine, te tachineaza. Nu-l lasa sa te manipuleze, nu te place cu adevarat daca nu se mai da la tine cand apare fata aceea. Inseamna ca interesul lui adevarat e fata aceea si nu tu. Mult succes iti doresc draguto!

| Ralucush123456 explică:

Multumesc! pentru ca mi-ati raspuns.

| PanteraXIII a răspuns:

Se prosteste doar, sunt nebunii tipic varstei. Nu asa se da un baiat la tine. Nu te mai lasa pipaita, pentru ca altfel va vedea in tine un trofeu oricand usor de cucerit. Unui baiat ii plac fetele greu de cucerit, o fata usor de agatat e vazuta drept o tipa cu care se va simtii bine de cateva ori si gata, alta la rand! Daca vei ceda usor in fata unui baiat, oricare ar fi el risti sa fi dezamagita, foarte tare. Asta ti-a spus-o chiar un baiat, asa ca ia aminte la ce ti-am spus adineauri.winking

| Miruuuuuna98 a răspuns:

1.preajma*,2.acest baiat este un idiot, si daca ii vei permite in continuare sa te pipaie, iti vei lua o reputatie de tarfulitahappy.si tu si celelalte care stau pe langa el...eu zic sa il ignori sau sa ii spui ca nu esti genul...