| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Spunemi ce sa fac va rog nu mai pot sunt disperata cryingcrying
Imi place de un baiat dar lui nu ai place de mine adica nu intelegstraight facestraight face
Cand sunt eu prin preajma se da la toate fetele care ai ies in fata le da cu palma peste fund si chestii, iar cand suntem numai noi nu stiu dce dar se poarta asa de frumos cu minebig grinbig grinbig grin cum sa il cuceresc
TPU voi cum cuceriti un baiat/o fata care va place mult dar lui/ei nu ai place de voi. VOI ce ati face?cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Ciya a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te dai si tu un pic pe langa un prieten de-al lui.dar fara prostii.doar mici gesturi cand el prin preajma si sa pui o prietena sa se uite la el.ca sa ii vada figura cand tu faci acel lucru.Daca sse incrusta sau se enerveaza inseamna ca te place. daca nici nu baga in seama inseamna ca nu il interesezi. fundita?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala e fustangiu, daca tu vrei sa fi cu el te va insela. Dovada: daca tot da palme la cur se vede ca nu e om serios.

| DanJazz a răspuns:

Misogin,fratele meu eu zic ca esti pe dinafara.Crezi ca nu am mai intalnit dinastia care singura femeie dezbracata pe care au vazut-o a fost masa*.Si u salek incerca sa vezi lucrurile din alta pozitiewinking,adica stai calma ca nu e singurul de pe glob, mai sunt si altii si altii.Tu ar trebui sa ai grija la scoala, ca te ia valu' cu baietii.Si sa cuceresti un baiat ar cam trebui sa faci lucruri obscene pentru al cucerii.Asta cu "cuceritul" se aplica in general la boys.Adica la un suc, o cafea, o floare si poate castigi o a doua intalnire cu ea.Eu recomand sa fii u insuti,asa te poate remarca mai repede, incerca sa nu iti pese de el cat mai mult, pana va ajunge sa te caute el pe tinewinking. Succes sper sa iti fi fost de ajutor.A si eu ce as face? Poi ce am scris mai sushappy. Succes again!:*

| DidiChanx3 a răspuns:

Face asta doar sa te face geloasa iar daca nu e un golan dar avand in vedere cu vb frumos cu tnh nu stiu imi suna bine : dar cine stie poate el nu vrea cv serios doar sa rameneti prieteni incearca s a te apropii cat mai mult de el si fi cat mai naturala si sincera fundita puppy dog eyes