| alice_2941 a întrebat:

Salut`! azi-noapte am avut un viscrying ...am visat ca am fost violata de doi baieti cu care ma inteleg foarte binestraight face va rog frumos sa imi spuneti ce inseamna acest vis.mersi`! fundalove struck

alice`!

5 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa ai mai multa grija de tine, de corpul tau sa-l protejezi. S-ar putea sa indice un inceput de boala acest vis.

| Ros3Blu3 a răspuns:

Cand visezi viol stiu ca in urmatoarele zile trebuie sa fii atenta ca s'ar putea intampla ceva in genu... mi s-a intamplat si peste 2 zile un pedofil si'a scos'o la vedere...happy straight face Acu poti sa crezi poti sa nu dar uite definitie clara.
VIOL: atac la persoana, intimitatea ta este calcata in picioare de oameni cu marsavi, ai dusmani care pot dezvalui secretele tale: atrage atentia asupra unor experiente neplacute, traume ale trecutului care lasa inca urme, si pe care incerci sa le ascunzi, dar pot deveni si mai grave; dureri ascunse, amintiri dureroase, dramele propriei tale vieti, cele mai mari secrete ale vietii tale intime risca sa fie date in vileag, senzatia ca ai pierdut controlul asupra propriei tale vieti personale, cineva intra cu forta in intimitatea ta, te simti amenintat de pericole care atenteaza la onoarea sau imaginea ta.
Acu nu toate sunt adevaratetongue eu stiam in altfeltongue

| alonet a răspuns:

Teoretic in subconstientul tau te-ai hranit candva cu ganduri de genu... si tot in subconstientul tau ai o temere in a nu fi dezamagita/ranita/iritata de cei mai apropiati ai tai so... de aici as zice eu ca vine faza

mai apoi gandeste-te ca un catel ce il vezi ziua devine un lup in somn noaptea

| adrian_4617 a răspuns:

Alyce eu sunt baiat eu mereu visez ca fac cestia cu fete cu care ma inteleg deci nu-ti face grizi

| BogdanAlexandruGherman a răspuns:

In majoritatea cazurilor, visele se manifestă deoarece ai o dorință in a experimenta anumite lucruri.
Poate să fie o dorință ascunsă de a ta in care subconștientul așa îți comunică un mod de ați duce la cap dorința, dacă este vorba de asta.
Poate să fie și comportamentul lor în preajma ta și văzând prea multe filme de genul acela să îți fii rămas imprimată in cap aceea stare.
Mai persistă acel vis?