| Patricia13BlackCat a întrebat:

azi noapte am visat ca cea mai buna prietena a mea era persoana cu care nu ma inteleg niciodata!
ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic, probabil in realitate ti-e teama sa nu va certati, sa te tradeze sau stiu eu ce...

evenso
| evenso a răspuns:

Nu inseamna nimic, era doar un vis.

| Queeen a răspuns:

Stiu ca visele se interpreteaza invers. happy

| valentingb a răspuns:

Inseamna ca recent ai observat ceva la ea care ar putea sa va faca sa va intelegeti. In inconstient, ai dus aceasta idee mai departe. Totusi, cu o floare nu se face primavara.

| SkaterGirl112 a răspuns:

Pai eu stiu ca daca visezi ceva e cu totul invers, adica daca ai visat ca ai murit la 18 ani, nu vei muri...