| Nickelback a întrebat:

Salut.Azi sau zilele astea trebuie sa ma tund am parul maricel nu mare dar eu vreau sa imi las plete.Insa nu vreau sa imi stea ca naiba cand va creste vreau sa fie aranjat pe la urechi etc.Ai mei spun ca ma lasa sa imi las parul lung dar sa fie aranjat eu ce sa ii spun la frizer cum sa ma ia ca sa fie aranjat si lung.Ca sa il las in viitor sa fie lung

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spui ca vrei sa-ti pastrezi lungimea si ca vrei o freza noua cu respecatrea lungimii actuale. Discuti cu el anumite optiuni, dai cat mai multe amanunte privind ceea ce vrei si alegi ce este ok pentru forma fetei tale si textura firului de par.