| andreyvna a întrebat:

Salut baieti /Buna fetelor.Am si eu o nedumerire si as dori un raspuns daca se poate.Eu vreau sa imi instalez windowsul insa nu detin un Cd cu windows.Intrebarea e daca pot sa fac asta descarcand un windows de pe net ar functiona? JUR CA DAU FUNDA CELUI/CELEI CARE MA AJUTA PLS HELP! scuze categoria

Răspuns Câştigător
| paulthegame a răspuns:

Da ma poti descarcati wuindowsul, instalezi nero 7 in pc tau bagi un cd in dvd room deschizi nero adaugi wuindawsul si ii dai burn

1 răspuns:
| Quibblo a răspuns:

Da poti dar va trebui sa iti faci cd bootabil.happy