| whoever a întrebat:

Salut happy. ca orice om de pe planeta asta am o problema sad. ma rog sa trec la subiect.imi place de o fata (adolescenta ahh) mnah dar ea nici nu se uita la mine nu stiu motivu nu imi pasa ideea e ca nu vreau sa o mai palc de loc de fiecare data cand ma indragostesc imi merge totu prost (o zic din experienta) poate a mai trecut cineva prin aceeasi situatie si ma poate ajuta
MS anticipat happy

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,tu o placi,ea nu,dar totusi,tie nu iti pasa de ce nu te place.Ce ai vrea? Ea nu stie ce gandesti, bag'o in seama, salut'o ceva.Altfel nu are cum sa stie ca o placi.

| alexutza003 a răspuns:

Incerca sa iti umpli timpul cu ceva pentru a nu te mai gandi la ea, sua nu mai fi negativist si intra in vb cu ea batei apropouri subtile cum ca ai placea-o deveniti amici si cine stie poate se indragosteste si ea de tine nu mai fi asas pesimist dragostea este un lucru frumos