| Dragos2001 a întrebat:

Cam ce serviciu iti trebuie si mai ales in ce tara pentru a avea suficienti bani sa iti cumperi audi r8? Imi place romana,matematica,fizica, engleza. Ce serviciu mia-ti recomanda?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general cine detine un R8 nu este angajat, Fie are o afacere profitabila ori este ceva vedeta prin showbizz / sport.

Oricum in vest medicii, avocatii sunt destul de bine platiti

2 răspunsuri:
| Florin458 a răspuns:

Daca mai este valabil IT(jocuri)/proprietar de firma/proprietar de site-uri web.Mult succes si eu vreau unul!

| Grasuy a răspuns:

Marinar,au ajuns alti presedintii cu meseria asta