| sTeFaN. a întrebat:

Cand incep inscrierile la liceu ( completarea fisei de inscriere )...batting eyelashes cine stie sa-mi rasp. va rog... cat mai urgent daca se poate happy

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

29 iunie – 5 iulie 2011 = Completarea optiunilor în fisele de înscriere de catre absolventii clasei a VIII-a si de catre parintii acestora, asistati de dirigintii claselor a VIII-a.
30 iunie - 6 iulie 2011 = Introducerea în baza de date computerizata a datelor din fisele de înscriere
13 iulie 2011 - Afisarea în unitatile de învatamânt gimnazial a listelor cu absolventii repartizati proveniti din scolile respective si a listei cu locurile neocupate în unitatile de învatamântul liceal de stat.
15 iulie 2011 - Afisarea de catre fiecare unitate de învatamântul liceal a listei candidatilor repartizati în acea unitate
15 iulie -25 iulie 2011 = Depunerea dosarelor de înscriere la scolile la care candidatii au fost repartizati
Mai multe detalii aici:
http://www.ismb2.ro/index.php?pg=admitere.php

| Ramonaaaa a răspuns:

Joi completam fisa cu licee big grin.

| MâţaD a răspuns:

29 iunie-5 iulie

| Pau a răspuns:

Hey`!
La mine in oras, la Cluj, azi se completeaza fisa de inscriere la liceu in incinta scolii de la ora 5 (17:00).
Presupun ca asa e peste tot happy

| 1234567_7921 a răspuns:

Maine!
scrie si in brosura.
pe noi ne-a programat diriga pe fiecare din cate un sfert -in sf de ora.