| Iulian101820 a întrebat:

Cand incepem scoala ca ma mai auzit ca am incepe-o in Luna mai. Este adevarat?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce te grabesti? Nu se stie, sunt doar presupuneri.

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil se va incepe peste 2-3 luni, cand vor scadea drastic, cazurile de coronavirus.
In Mai este practic imposibil sa inceapa scoala, deoarece in Romania abia acum au inceput sa craessca sis as e inmulteasca cazuril de virustai, si este practic imposibil sa se stinga intr-o luna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Luna mai ar fi cel mai fericit caz

| PainTech a răspuns:

Nu. Situația s-a rezolvat și slabe sanse sa se rezolve în luna următoare. Cum a zis Zorn, exista presupuneri pentru luna mai dacă scăpăm pana atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In septembrie laughing

| Zorn a răspuns:

Cum sa inceapa in luna mai daca ordonanta s-a prelungit pana la jumatatea lunii? S-a spus ceva de inceputul lunii iunie, dar, NU E SIGUR. Nimeni nu poate vorbi cu virusul sa il intrebe cat are de cand sa mai stea pe la noi, toate sunt doar presupuneri.