| FunnyLoOVe a întrebat:

Este adevarat ca incepem scoala pe 27 aprilie? Am auzit de l cineva ca am incepe pe 27 nu pe 26.

Dau funda pentru cel mai sigur si concret raspuns!

Răspuns Câştigător
| Miruuuuu a răspuns:

Alohaa!
Da,ministrul educatie a hotarat sa avem o zi in plus deoarece multi elevi au avut olimpiade si concursuri in vacanta si ar mai avea nevoie de o zi in plus.Deci,mergem la scoala miercuri, 27 aprilie
Paahappy

13 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Miercuri se incepe sc.sunt absolut sigura ca atunci incepewinking

| PisikaNeagra a răspuns:

Am vazut ca ai primit multe raspunsuri aici,deci ascuta internetul
si, conform interenetului, incpem scoala miercuri

| Madaliinaaa a răspuns:

Hey,bibu,toti profesorii mei si diriginta mea au spus ca incepem scoala in a 3-a zi de Pasti.Cand este a 3-a zi de Pasti? 24-Pastele 25-a 2-a zi de Pasti si 26- a 3-a zi.Asa am auzit si eu spunandu-se, ca putem incepe din 27 aprilie dar, eu ma duc si pe 26, ca sa fiu sigura, nu vreau sa inregistrez absente pentru ca i-am ascultat pe ceilalti. Funda happy?

| Derii12 a răspuns:

Stiu sigur ca scoala incepe pe 26 Aprilie.

| karma15 a răspuns:

Cei de la minister au hotarat sa prelungeasca vacanta inca o zi.Scoala va incepe pe 27 aprilie.

| YsaDenii a răspuns:

Scoala incepe pe 26 aprilie adica marti si eu asa stiu ca vor fi ore scurte happy

| Dani04 a răspuns:

Uite,ca sa fii sigur/a uita-te pe linkul asta :). Raspuns oficial
http://www.edu.ro/index.php/pressrel/15131

| gabylovee13 a răspuns:

Marti incepem sigur

| gabylovee13 a răspuns:

Marti incepem

| Arturelus a răspuns:

Incepem marti pe 26)))

| miha01 a răspuns:

Nu scoala incepe sigur, marti 26

| Mikazuky a răspuns:

A spus la televizor ca incepem Miercuri[ adica pe 27 ]

| ema_5545 a răspuns:

Marti pe 26