| ilika a întrebat:

care credeti ca sunt lucrurile care ar trebui sa le inveti in viata? ( gen noduri sau alte chestii big grin) funda happy

Răspuns Câştigător
| andreutzzabizi a răspuns:

Ai pus o intrebare foarte inteligenta! de obicei la asemenea intrebari, raspunsurile, nu stiu daca ma crezi, dar se pot da si in ani de zile! sunt multe lucruri pe care un om ar trebui sa le invete! dar nu atat de mult sa le invete, cat sa le PRICEAPA! asa-i? mie mi-ar placea sa invat sa cant, sa dansez pe melodii chill out, sa stiu sa repar masini(se castiga foarte bine din asta), sa cos la masina de cusut, sa proiectez mobila, sa coafez....si muuulteeee