| ioana01_5849 a întrebat:

SAlut.CAre este adresa lui adrian tutu imi spuneti va roggggggggg?

Răspuns Câştigător
| Jaz a răspuns:

Iti zic ca e vrajeala ce ti-a spus prietenul ala al tau ca o are. Doar ca sa isi bata joc de tine. Deoarece nu avea de unde sa faca rost de ea. Mai copii, voi credeti ca Adrian Tutu si-ar da adresele la oricine? Haideti sa fim seriosi. Deci nu il mai crede pe prietenul ala al tau. Si eu acum, merg imi fac un id ceva gen cu adrian tutu si ma laud in lista ca am id-ul laughing Asa isi bate si de tine joc amicul tau.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu ştiu ce e în capul vostru, fanii obsedaţi.Cum să afli adresa unui star?! Este imposibil să o afli de pe internet. Atâta nu te duce capul? laughing

| Andreea_7327 a răspuns:

Adrian Tutu nu da adresa lui la toti fanii el o da doar la prieteni, rude etc
si eu as vrea adresa lui dar nu o am de unde sa o iau

| Jaz a răspuns:

Poti face rost de a de la el ( ceea ce nu cred ca o sa reusesti sa dai de el) ori de la un prieten de al lui apropiat.

| ioana01_5849 explică:

Am un prieten care o are dar nu vrea sa mi-o dea

| uBitha_3777 a răspuns:

Tutuady37