| Brilliant1997 a întrebat:

Salut, care este cel mai bun caracter PVP? tinand cont ca ai full bonus semiom/rez caracter/anti caracter, tot tot, vorbesc de privat! Care e parerea voastra?

Argumentati!

Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Precizeaza jocul

4 răspunsuri:
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Da,sa precizezi si jocul ar fi ideal. laughing

| Brilliant1997 explică (pentru NoOrdinaryHuman):

Metin2Lunaris

| MenInShadow a răspuns (pentru Brilliant1997):

Ok, pe metin, la pvp, mie cei mai buni mi s-au parut:
1.Sura Magie Neagra - Cu spiritul flacarii si celelalte atacuri, face mai mult dmg decat ar face un warrior.
2.Saman pe leac - Are atacuri foarte bune, si leacu ala ajuta foarte mult
Astia 2, dupa mine sunt cei mai tari la pvp, pe servere private rupeam cu ei.