| DeutssDee a întrebat:

Care este codul postal al Romanie? Vreau sa`mi fac un nou ID si nu stiu! Ajutor! Funda pentru cel mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| Loser0 a răspuns:

Pai la id nu este obligatoriu sa pui codul postal real, chiar nu are cu ce sa te ajute.Insa poti pune ceva scris la nimereala, scrie si tu niste numere la nimereala. Daca vrei codul poti gasi aici http://www.coduripostale.com/.Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

Scrie 123125

| MegamortX a răspuns:

Merge si daca pui 123456. La mine a mers, doar ca eu mi-am facut id-ul acum ceva vreme si de atunci e posibil sa se mai fi schimbat niste chestii dar e posibil sa functioneze incawinking :p

| 1Mihai1 a răspuns:

Scrie-l pe ăsta :510207

| ayosmdk a răspuns:

Trebuie codul postal al localitatii, judetului cred
incearca 137006

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Wow! Romania are cod postal laughing ce alte noutati mai avem?

(trebuie sa scrii codul postal al localitatii nu al tarii tongue)

| ChristinaGM a răspuns:

Helllooooo! Romania nu are cod postal! Acolo trebuie sa scrii codul postal din localitatea ta.Incearca-l pe asta 727610, la mine a mers.

| Cnz_Kazz_1998 a răspuns:

Incearca 557245

| Cnz_Kazz_1998 a răspuns:

Da depinde si de judet cauta pe google cod postal si scrii judetul. FUNDA PLLLSSS?!