| Dudix_9300 a întrebat:

Care imi poate spune si mie niste camere de chat pe IMVU, pe care se afla romani si prin care pot sa imi gasesc si eu pe acolo un "kissing" boylaughing.
Dau fundita celui care imi recomanda cea mai buna camera de chatwinking.

2 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Intra in grupul "Romanian grup" si poti gasi, numai romani si numai "buni" de sarutal, LOL.http://avatars.imvu.com/Vicktor02

| Rivelex a răspuns:

La Rooms scrii Romania. Si-ti apar diferite camere in care sunt numai romani si facute de romani.
Baftaa.
Avatarul meu e: Andreeafrumi
Si vorbim daca vreibatting eyelashes.