| Ebru a întrebat:

Care rasa credeti ca este mai frumoasa.beagle sau pudell?big grin[funda]

5 răspunsuri:
| BrUnEtZiK_7674 a răspuns:

Mie sincer imi pac mai mult pudelli...sunt fff simpatici

| Stefania96dfg a răspuns:

Beagle cu siguranta! Poate tie iti plac, dar eu cand vad un pudel imi vine sa vomit! Daca ai vrea sa-ti iei un Begle ar fi bine sa stii ca le trebiue mult spatiu! Deci pentru mine Beagle e o rasa mult mult mai frumoasa decat pudell

| Muflă a răspuns:

Beagle. But you know what's more kickass? This. http://ydouthink.com/joomla/stupid/panda_dog/panda_dog_1.jpg

| Ebru explică:

Si mie imi plac beagle`ii.big grin

| me_3408 a răspuns:

Beagle :X