| blue-star a întrebat:

Care sunt cele mai tari melodii de la:
1. Spike?
2. B. U. G. Mafia?
3.Parazitii?
4. Puya?
5.Guess Who?
6.Grasu XXL?
7.Bitza?
8.Sisu?
9.La Familia?
10.Cheloo?
Dau funda la cine imi da raspuns la fiecare intrebare.Sa nu dati caracte irelevant pentru ca am scris corect.

Răspuns Câştigător
| AlexDK a răspuns:

1Spike-Drumurile
2Bug-Mafia-Bag ****-n lume si vi-o fac cadou
3Paraziti-Arde, Parol, De ziua ta...
4Puya-VIP, Fresh, change, undeva in balcani, domnisoara din Timisoara
5Gues who-Locul potrivit, Azi nu
6Grasu xxl-Azi nu, Elegant
7Bitza-Numele tau
8Sisu-Din toate florilebig grin
9La Familia-Tot in familie
10Cheloo-Fabricant de gunoi, vici
Toate melodiile le-am spus dupa parerea mea...nu dupa vre un top anume... sper sa iti placa happy
Sa nu uitam si de funda:devil)

12 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy

Pt mine cele mai tare melodii sunt de la B. G. M mafia, Parazitii pe primul plan si apoi imi m-ai plac melodiile de la Guess Who si Grasu xxl

| lavynya1 a răspuns:

Spike-scandal

Bug Mafia-Hoteluri

Parazitii-Noi vrem respect

Puya-Teoria furaciunii

Guess Who-locul potrivit

Grasu XXl & Guess Who-Azi nu

Bitza-Vicii

Sisu-din toate florile

La familia-imi plac toate melodiile lor: Adevarul Gol Golutz, Foame de bani, Tot in familie, Pune-i la pamant

Cheloo &Guess Who-Fericit

| TupacAlive a răspuns:

1. Spike - Amintiri
2. Bug Mafia - Dupa Blocuri
3. Parazitii - O chema
4. Puya - Al 6-lea simt
5. Guess Who - Flori Ilegale, EUgen, Tu ( cu Spike ), Unu Altu, Unu Doi
6. Grasu xxl - Prea mult fum, Azi nu
7. Bitza - Vicii
8. Sisu - Gangsta skeet
9. La familia - Pune-i la pamant, Dumnezeu e baiat de cartier, Asta-i pentru vagabonti
10. Cheloo - Inoata sau mori

| toteusunt a răspuns:

1. sub papuc srl
2.pana cand moartea ne va desparti si in anii ce-au trecut
3.toate love struck
4.change cred :d
5.toate love struck
6. pofta de viata smug
7.memento mori si degete
8. Bucuresti
9. pai aproape toate imi plac
10.habar n`am... fabricanti de gunoi si etc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spike-tango gug mafia-in anii ce au trecut; parazitii-praf; puya-fresh; guess whofeat.camuflaj-viseaza; la familia-tot in familie.incearca si : estrada-vorbeste lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spike-tango gug mafia-in anii ce au trecut;parazitii-praf;puya-fresh;guess whofeat.camuflaj-viseaza;la familia-tot in familie.incearca si : estrada-vorbeste lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spike-tango gug mafia-in anii ce au trecut;parazitii-praf;puya-fresh;guess whofeat.camuflaj-viseaza;la familia-tot in familie.incearca si : estrada-vorbeste lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spike-Scandal, BUG Mafia-Limbaj de Cartier, Parazitii-Toatehappy, Guess Who-Guess?laughing)) Aproape tot si-aicihappy Grasu XXL-Foarte, foarte multe, dar La adapost e super piesahappy Bitza are si el cateva piese reusitehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii felu meu de a fii si guess who azi nu... si unu altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vorbitor si la furat bug mafia respect penttru toti rapiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: