| anonim_4396 a întrebat:

Cate ore se fac la matematica-informatica intensiv limba engleza? (fiecare materie)

5 răspunsuri:
| andru0411 a răspuns:

La intensiv se fac 2 ore pe saptamana de engleza ( eu asa fac big grin).
Daca vrei sa stii si de alte materii sa ma anunti!winking

| under89 a răspuns (pentru andru0411):

Info? La ce liceu esti?

| andru0411 a răspuns (pentru under89):

Sunt in a 11 la Liceul Teoretic "Dunatea" Galati :-p
Info? Depinde de an. In a 9-a am facut 6(3 laborator, 1 teorie si 2 tic), in a 10-a am facut 6(3 lab, 1 tic si 2 teorie) iar in a 11 am facut 7( 3 lab si 4 teorie).
Nu trebuie sa iti faci griji ca este usor la info(din punctul meu de vedere) big grin

| under89 a răspuns (pentru andru0411):

Dimpotriva, chiar imi place foarte mult informatica; de aceea sper sa intru la acest profil, dar si engleza; si d-aia ma gandeam, sa nu fie mai putine ore de info (2)...ca deja ..regret ca am pus optiunea asta
Mersi pentru rasp. Bafta la scoala si bac!

| andru0411 a răspuns (pentru under89):

E bine daca iti pace informatica, dar sa stii ca ceea ce ai facut la scoala( in generala) este tic, nu info.
Merci! O sa am nevoie la bac de bafta! laughing
Daca mai vrei sa stii altceva sau sa iti explic ceva la info( sau alte materii) sa ma anuntiwinking
Succes! big grin