| qiuqqqi a întrebat:

Salut,ce ati alege intre urmatoarele smartphonuri daca ati vrea sa va cumparati unul: Allview p6 stony sau Samsung galaxy s2, sau daca imi recomandati unul pana in 1600 de lei, dar sa fie nou nu de pe okazi sau altele ca nu prea am incredere...

Răspuns Câştigător
| carhartt a răspuns:

Samsung Galaxy S2 100%. Este unul dintre cele mai bune telefoane care exista. N-ai cum sa-l compari cu acel Allview.

4 răspunsuri:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Samsung galaxy s2. Imi place. Dar eu ti-as recomanda un Nokia touch pentru ca Nokia sunt mai rezistente. Acum e alegerea ta dar eu asta iti recomand

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu se poate compara Samsung ul (cel mai puternic brand ce produce smartphone uri) cu Allview