| Alcs a întrebat:

Ce cadou i-as putea cumpara unui baiat de 16 ani? Sa fie un cadou simbolic.

15 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca sa aflii de la prietenii lui cei mai buni ce preferinte are, cu astfel de cadou simbolic l-ai impresiona.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,se pare ca e ziua cadourilor. Daca te tine buzunarul ia-i un telefon, daca nu, i-au un fular, sau un parfum..mai inspira-te de pe internetwinking

| Hieer a răspuns (pentru LifeIsColour):

E ziua nu luna?laughing

| LifeIsColour a răspuns (pentru Hieer):

Nu conteaza...

| Hieer a răspuns (pentru LifeIsColour):

Nu te supara...dar eu doar am zis.

| LifeIsColour a răspuns (pentru Hieer):

Nu m-am suparathappy.Am spus din greseala"ziua" in loc de"luna". Oricum, mersi ca mi-ai spus de greseala, nici nu observasemlaughing

| Hieer a răspuns (pentru LifeIsColour):

M-ai obisnuiesc si eu asa...scriu ceva dar eu am in minte altceva...se m-ai intampla. Pe mine ma amuzat asta..nu ca as fii vrut sa fac misto de tine.

| LifeIsColour a răspuns (pentru Hieer):

big grin am inteles.

| Încrucişătorul a răspuns:

O caciula grozava. In functie de ce fel de stil are -hiphop, fotbal fan, halterofil etc.- i-ai o caciula pe masura.

Ca alternativa, n-ar strica niste adidasi sau manusi. In legatura cu manusile, nu orice fel de manusi ca ălea comune, normale.

Cu bine...

| Hieer a răspuns:

O brosa cu zodia sa..sau initiala cu care incepe numele lui. Un ceas.un maimutorilaughing

| Rawwrr a răspuns:

Imi place intrebarea ta! kiss

Deci.

Uite ce nu iti recomand :
- Nu ii lua haine.
- Nu ii lua
- Nu ii lua bibelouri sau mai stiu eu.
- Fara jucarii.
- Fara chestii care tin de scoala. [ Eu cred ca e satul deja de scoala, nu vrei sa il mai afunzi si tu. laughing ]

Ce iti recomand :

- O rama foto in care sa ai o poza cu voi doi. Ce zici? happy [ O sa-si aminteasca de tine prin asta ]
- Un mp3 [ daca ii place muzica ]
- Un ceas misto. laughing
- Un tricou personalizat, ce parere ai?
Daca nu stii de unde, du-te in magazinele mai mari, e imposibil sa nu gasesti.
Cu ce sa il personalizezi? O poza cu voi, un mesaj de la tine pentru el.
- un lănţişor.

Fii creativ/a! Bafta! kiss

| kristinne a răspuns:

Ceva personalizat sau ai putea grava un mesaj pe un obiect pretios, gen bratara

| DuDItzu98 a răspuns:

Un ceas Armani

| Chiorix a răspuns:

Bună Alcs!

Se apropie Crăciunul şi îi poţi da un set de globuri.Sa îi poţi da ceva făcut de tine cum ar fi un fular sau o pereche de mănuşi.

Baftă!

| Malina_Motorga_1998 a răspuns:

Eu as zice sa ii iei un ceas care ti se pare tie dragut