| deny453 a întrebat:

Salut ce cadouri ar trebui sa le luam la profesoare de 8 martie si dirigintei bineinteles. ceva mai ieftin pentru ca nu sunt asa de multi bani...

Răspuns Câştigător
| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Eu la iau un bibelou micut(depinde ce imi inspira profesoarea/diriginta respectiva) si o ciocolata.
Sau o cutie de bombone.e mai ieftin si dulce.
Sper sa te-am ajutat. :*
Bye-bye happy

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Cate un fir de trandafir ajunge laughing
ase le luam noi anul asta si cu diriga mancam o pizza laughing si ii luam un tort ca in 5 e si ziua ei, anul trecut le-am luat la profesore o lumanare parfumata ( 4 lei parca era )si un trandafir, ati putea sa le luati si o brata sau cercei, dar ii cam greu ca nu stii la cine ce ii place si daca nu ii de argint nu prea merge, eventual dirigintei ii puteti lua ceva de genul sau acum doi ani i-am luat la diriga un set de-ala protex laughing mie mi s-o parut aiurea da mno tongue, ati putea lua si un set de genul, dar totusi nu protex laughingwinking

| madycumada a răspuns:

O felicitare, cu ceva dragut scris in ea si un martisor pus pe eahappy.

| Malvie a răspuns:

Hey.Pai.Ai putea de exemplu sa le luati cafea, un buchet de flori, niste boboane, un parfum, sau ati putea sa le luati cate un pandantiv din aur sau argint cu o potcoava sau inima sau floare sau initiala si insotita de o felicitare pe care sa scrie „La multi ani!" sau diferite urari pentru primavara...:*

| Oana3k a răspuns:

O brosa frumoasa, un parfum pentru diriginta sau accesorii de pus la gat. Daca nu sunt foarte multi bani si o cutie de bomboane din ciocolata si flori sunt un cadou frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flori...trandafiri,zambile...etc.
O seară de vis.