| 1Joker1 a întrebat:

Ce e mai convenabil sa-mi iau de Craciun o tableta sau un laptop? Si de ce!?

5 răspunsuri:
| CuloriHD a răspuns:

Ti-as recomanda sa ei un laptop e mult mai bun ca tableta.Pe tableta nu prea poti sa joci multe jocuri decat angry birds etc.

Funda?

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Tableta. deoarece o poti plimba mai usor dar trebuie sa ai mare grija de ea. Daca ai scapat-o. praf ai facut-ohappy

| Aktra a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine sa-ti iei o tableta daca stai mai mult pe afara si vrei pe facebook sau sa joci ceva. Deoarece este mai usoara decat laptop-ul si mai rapida.Insa daca nu vrei sa te plimbi foarte mult pe afara sau nu vrei sa-ti pierzi tableta\laptop-ul iti recomand laptop-ul fiindca este mult mai performant decat tableta.

| calin_8886 a răspuns:

Depinde ce fel de tableta sau de laptop esti dispus sa ai. Eu ti-as recomanda un laptop care are un procesor, o memorie ram etc. mai bune decat la tablete. Daca vrei sa-ti iei ceva mai portabil cumpara-ti o tableta (dar vezi sa nu fie una romaneasca fabricata in China gen alliewlaughing)

| COLINS1 a răspuns:

Laptop-ul "are o durata mai mare de viata", adica o tableta se strica mai usor!