| MiculFaraon a întrebat:

ce parere aveti despre Iphone SE? Este un telefon bun? Intreb deoarece nu mi se pare atat de scump la pret in comparatie cu Iphone 6s si am inteles ca nu sunt mari diferente intre cele doua la specificatii.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Singura diferență major între iPhone SE și iPhone 6S e ecranul, pe 6S ai un ecran mai mare. În rest sunt exact la fel. Oricum, la acest buget mai degrabă ia-ți un LG G4. E mult mai bun G4 și de asemenea e și mult mai ieftin.

| alexbit90 a răspuns:

Salut da intr-adevar intre Iphone se si 6S nu sunt diferente decat la ecran.

www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7969&idPhone2=7242&idPhone3=7243

si mie personal chiar nu imi place SE tocmai din acest motiv in 2016 sa iti doresti un telefon de 4 inch ( care pare si ciudat ca aspect in palma ) si mai dai si destui bani pe el... acum nu stiu dar eu m-am obisnuit cu cu 5.5 inch.

Iti recomand sa il vezi live daca nu ai facut-o deja si apoi sa iei decizia daca merita sau nu sa il cumperi la banii astia...

Multumesc!