| Liviu321 a întrebat:

Ce parere aveti de viitotul Xiaomi mi 10 pro? Am inteles ca se lanseaza in februarie, pare foarte bun. Eu caut sa imi iau un telefon bun si ieftin deci elimin din start Samsung si Iphone.

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Dacă ești sărac ia X27 de pe ebay, costă vreo 33 sau 34 USD (circa 145 RON) cu transport cu tot. Bine, ăia te mint că are 4GB RAM și 64 GB flash, are doar un sfert (1 GB și 16 GB). https://youtu.be/zc5-A57z_dU

| printesatha69 a răspuns:

Xiaomi e de încredere. E o firmă serioasă. Eu zic că își merită banii.

| Anamaria9916 a răspuns:

Sunt în aceiași situație. Mie mi l-a recomandat cineva care se ocupă de așa ceva.

| Liviu321 explică (pentru Anamaria9916):

Nici eu nu ma prea pricep, doar din ce am vazut recenzii pe Youtube. Bine, despre mi 9t pro, pentru ca 10t pro inca nu a aparut, abia pe 18 va fi lansat. Dar din ce am citit, pare a fi unul din cele mai bune telefoane din lume, daca nu chiar cel mai bun. Eu mare lucru nu fac cu ele, poze doar pentru Insta si Facebook, ma joc rar si nu cine stie ce jocuri si ma uit la filme pe telefon. In rest, il folosesc in regim normal. Dar din ce am vazut acest telefon e genial, mai ales ca cel mai scump va fi in jur de 2800 lei, fata de un Iphone care e vreo 6-7k lei, cred ca e mult mai ok Xiaomi.