| andreisandu28 a întrebat:

Ce placa este mai buna?
Darkstar sau Speed Demons?
astept raspuns.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt bune amândouă!
Pa, pa.

| AnonimaOk a răspuns:

Depinde si ce nivel ai in ceea ce priveste skateboardingul - novice, amator, expert poate tongue. Din cate am inteles, cele mai bune ar fi speed demons, mai bune pentru nu stiu ce trickuri... eu nu sunt din domeniu, am intrebat un prieten big grin. Sper ca am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ambele sunt de calitate, foarte bune.
Te pup!

| xDr0gs a răspuns:

Speed demons zic eu ca este putin mai buna.

| Məğa a răspuns:

Bună, DarkStar e bună, dar şi Speed Demons. Îţi recomand DarckStar. Fundă?

| DoctorS a răspuns:

Cu siguranta Speed Demons! Aceasta placa ofera flexibilitate si manevrabilitate pentru toate figurile tale favorite. Astept funda