| anonim_4396 a întrebat:

ce reprezinta nick-ul vostru de pe TPU? laughing cineva radea de numele meu deoarece suna cocalar! laughing dar e doar o obsesie a mea pentru poker big grin la voi cum e?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Twifan-de la TWIlight si FAN, adica fan Twilighthappy

20 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o anagrama a celui de-al doilea prenume al meu: Gabriela.

| Ramonaaaa a răspuns:

BlackStar-black pentru ca imi placea cum suna si Star pentru ca imi plac stelutele===>BlackStarhappy

| Hmmmm a răspuns:

Nickul meu ma reprezinta p minebig grinadica numele meu este izabella si sunt nascuta in marte. d acolo vine izabella03.
cat despre poza d la avatar... ea vrea sa reprezinte o fata simpla.ma consider o fata cat se poate d simpla ca oricare alta.nu ma simt cu nimic mai speciala decat altcineva.nu am vaz rostul unui nick mai spectaculos avand in vedere ca am venit aici sa ajut si sa fiu ajutata nu sa ies in evidenta.si plus d asta fata din imagine seamna putin mai mult cu minebig grin, motiv pentru care am aceeasi poza si acelasi nick d 7 luni d cand sunt aici.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Eluveitie e una din formaţiile mele de suflet. Şi îmi place cum sună. Ciudat şi în acelaş timp elegant

| yellowalien a răspuns:

I'm an alien, that's all! XD

| marrr a răspuns:

Marrr de la numele meu, adica Marinahee hee nu stiu de ce este cu 3 r laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Kongeriket = (ca substantiv în limba norvegiană) regat, domeniu regal
Kongeriket = (ca expresie în scrierile antice scandinave) puterea sunt eu (sau "statul sunt eu")

pentru Eluveitie: Eu i-am văzut şi live, de două ori chiar pe Eluveitie! Slania's song \m/

| User a răspuns:

Pai vine de la o promotie de la Fantalaughing era demult [acum vreo 6-7 ani cred]. Mi-am adus aminte de ea si pac am pus-o laughing

| Anduciu a răspuns:

Primul meu prenumebatting eyelashes

| Angiutssa a răspuns:

Angie de la numele meu, Angela.happySi xd...nu stiulaughingImi place mie cum arata xdlaughing

| simona_6231 a răspuns:

Numele meubig grin

| shadovv a răspuns:

Shadow = imi place contrastul lumina/intuneric sau intuneric conturat de lumina...

HEK = gasca mea big grin

| Georgianna3723 a răspuns:

Numele meuthinking Iuliaaa laughing Aveam inainte "Iuiu" - porecla mea.

| Ixchel a răspuns:

IxChel- este zeiţa maiaşă a ploii, a Lunii, a Pământului şi a războiului. Are urechi şi gheare de jaguar, apare reprezentată şi cu cornul Zeului Jaguar al focului terestru, sugerând că ea ar putea fi soţia acestui zeu. Chel se presupune că ar însemna curcubeu.

Sunt pasionata de mitologie si mi-a placut numele acesta si de aceea l-am ales ^^

| Mamamare a răspuns:

Numele meu porecla
Mada QzZzBbBy

| Runa100 a răspuns:

GlacePaw-girl=GLACE de la glaceon, pokemonul meu preferat(imi place racoarea asa de felul' meu). PAW, pentru ca sunt fana a cartii lui erin hunter si acolo pui mici care nu erau luptatori aveau PAW la sfarsitul numelui. (EX: FrostPaw, BluePaw, RavenPaw, FirePaw etc...) Iar GIRL pentru ca sunt fata. :] (ps: inainte eram glacepaw-girl, si abia acum sunt GlaceonPaw-Girl. Si in curand devin rezboinic si nu mai va chema PAW ci altfel, ai sa vezi)

| Panda15 a răspuns:

Ionishk vine de la ioana big grin numele meu

| Snowclaw a răspuns:

Snowclaw:Snowclaw este numele meu de razboinic, inainte ma numeam Snowpaw(cand eram doar un Junior, dar acum find senior sunt un "Razboinic" al TPUClan XD).Imi place foarte mult cartea lui Erin Hunter "Warriors" si mi-am propriul meu caracter care este fiica lui Bluestar, si sora lui Whitekit.(kit este numele unei pisici sub 6 luni care locuieste intr-un clan; exemple:Tawnykit, Bramblekit, Squirrelkit(pe care o urasc), Mousekit(de ce lumea il uraste doar pentru ca s-a aperiat de Brightheart?!)) Si pentru ca imi place zapada si sa fiu zgariata de mate(este adevarat)

| pufulik a răspuns:

Imi place tot ce este pufos:X