| anonim_4396 a întrebat:

Nick/ul vostru, cum l/ati ales? Reprezinta ceva?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Păi era pro.stituata asta japoneză care repeta întruna "lovesleep" în timp ce Oaky îi făcea oral.
Asta și faptul că urăsc somnul și sunt ironic, Așa că le-am combinat.
Ah, și ca să nu vină Coquina să se ia de mine.
Am fost la psiholog și cică sunt ironic datorită faptului că sunt prea speriat de viață, introvertit, urât, complexat de penisul meu (MEDIU, nu mic) și am fost bătut în copilărie de fiecare dată când ziceam ceva. (aviz fanelor, nu vă mai obosiți, sunt o epavă).

| ShaOfHatred a răspuns (pentru LoveSleep):

Waaa,apare ca esti utilizator avertizat. Ce facusi?

| LoveSleep a răspuns (pentru ShaOfHatred):

M-am luat de Brigaela sad
Și alte 297549172424 de lucruri.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru LoveSleep):

Ii clar cu tine laughing)
Garda TPU e dupa tine

| WithinShadows00 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nimeni nu se ia de Brigaela MD. E userul nr 1 al site-ului. Ea are voie sa greseasca si sa arunce dume pe site cate vrea. Tu esti nimeni. laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru WithinShadows00):

Uite și tu ce răspunsuri are =]]]
https://www.tpu.ro/......rmit-toti/

Cam cât creier deduci că are?

| WithinShadows00 a răspuns (pentru LoveSleep):

Stiu frate ca are niste dume de te inchini cu 2 maini. Mie mi-a zis odata ca fumatorii nu trebuie niciodată sa dispara si ca trebuie respectati pentru deciziile lor de a face rau atat lor cat si celor din jur si nu trebuie discriminati sub nicio forma desi poate asa s-ar mai trezi. E in interesul ei ca nu ar mai fi destula lume bolnava

47 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

L-am ales într-o perioadă în care simțeam nevoia să mă reinventez, la sfârşitul liceului. Bacemi vine de la Bacovia + Eminescu, a fost inițial un pseudonim literar ales de mine după ce am lansat un volum de poezii. M-am identificat în trăirile celor doi, într-un mod care permite conviețuirea ambelor personalități. Apoi am hotărât să extind folosirea noii identități şi pe astfel de site-uri.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nimeni pentru Nimeni.
Nimeni care să conteze pentru nimeni căruia să-i pese.
Cu alte cuvinte, nu contează cine sunt și nici pentru tine nu ar trebui să conteze.
E mai mult decât un joc de cuvinte.

| whatevernvm a răspuns:

Versuri din cea mai cunoscuta melodie de la Nirvana și lipsa de inspirație

| Speed99 a răspuns:

Nu mai tin minte de unde mi-a venit sa imi pun "Speed", pentru ca am folosit numele asta efectiv din totdeauna. Nu inseamna nimic specific.

"99" e anul nasterii.

| RAY a răspuns:

Username al meu este prescurtarea numelei meu + Orasul meu Timisoara, dar al tau ce inseamna?, din pacate sistemul nu ma lasa sa pun Ray simplu

| Drimmero a răspuns:

E o combinatie de nume, e ceva unic unde nu mai intalnesti!

| T0T a răspuns:

Da.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru T0T):

Da? Pai spune pana la final: tϑnτ.

laughing

rolling on the floor

| T0T a răspuns (pentru WithinShadows00):

Te-au cam supărat răspunsurile mele legate de vacile iresponsabile iar acum mă jignești. Matur om.

| T0T a răspuns (pentru WithinShadows00):

Sau ești trenul ăla pe care nu îl mai susțin propriile șine? Nu de alta dar mă miră că după răspunsul ăla de acolo, mi se pare că ești mai prost decât te-am lăsat ultima oară.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru T0T):

Vai tu, te-am jignit sau doar luat la misto? Tu da, chiar jignesti si duhnesti de prostie.

| T0T a răspuns (pentru WithinShadows00):

Duhnesc? Ai probleme cu nasul sau te-ai obișnuit cu mirosul tău laughing
Luat la mișto? Nu prea te pricepi. Era normal că ești tu, doar tu ai stilul ăsta ruginit de a lua la mișto pe cineva. Acum serios, răspunsul ăla demonstrează că ești destul de redus. Nu că ar fi singurul. Dar cui să îi spui? Ți-am descoperit răspunsurile alea în care comentai de faptul că te-am făcut nebun, de abia acum laughing Omule, ești disperat. Într-una îți faci conturi și verifici absolut tot ce e pe aici, fără pauză. Ai problemele mari.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru T0T):

Pai uita-te la avatarul tau...iese un fel de fum ceva. Cum sa nu puta atata prostie. laughing

| T0T a răspuns (pentru WithinShadows00):

Chiar mă întrebam pe unde ești că să te lași tu de TPU era imposibil laughing Ești dependent să tot spui unora să renunțe la site văd, însă tu nu prea poți. Ești amuzant rău când vorbești de umanitate. Problema e că circumstanțele ți le alegi foarte aiurea. Sincer nici eu nu te credeam așa.

| T0T a răspuns (pentru WithinShadows00):

Nu prea îți iese, mai ai de exersat. Mai încearcă. Hai mă știu că poți. După 1000 de conturi pe care ai tot exersat, trebuie să reușești în cele din urmă.

| T0T a răspuns (pentru WithinShadows00):

Ce mai zice OPC-ul? Ai trecut pe la tribunal în cele din urmă? Eu nu cred, nu prea ai timp dacă îți faci mereu conturi. Ai și tu totuși o activitate interesantă din puținele, te uiți la GoT. În rest?

| WithinShadows00 a răspuns (pentru T0T):

E o diferenta. Tu nu stii sa te pui in pielea altuia. Ti-am mai spus ca esti narcisist (si tu pe langa altii pe acest site).

Tu ai fost scolit in urbea ta ca vai nu faci copii pana nu esti responsabil bla bla servici de 3000 euro si fara rate la banca pentru masina, vila si piscina, iar Dumnezeu ne da si plozi sanatosi ca doar asa meritam.

Ei bine, la tara femeile devin responsabile dupa ce se marita si se ocupa de casa si de copii. Lucru inca nedemodat. Fiindca functioneaza. A functionat si inca va mai functiona pentru multa lume. Daca era femeie indepedenta si de cariera nu o mai vedeai stand nici la tara, nici cu soacra, nici macar nu se casatorea, ce copii sa mai nasca...
Deci femeia nu era iresponsabila, ci doar intr-un moment dificil. De copii vedea, de casa vedea. Era iresponsabila doar pentru ca nu era femeie de cariera? Bun, du-te si scuipa toate femeile de la tara pentru ca asa crezi tu ca trebuie.

Da, sunt mult mai omenos si matur decat 99% pulifrici de pe site-ul asta. Iar asta n-o zic ca sa ma laud, ci pentru ca intotdeauna am cum sa demonstrez ceea ce afirm. Faptul ca iti dau tie peste bot nu inseamna ca imi scade din umanitate. Tocmai ca iti dau lectii gratuite de inteligenta desi meriti sa te calce trenul.

Femeia aceea trecea printr-o drama in familie, are un copil cu probleme, in ciuda faptului ca tot copiii reprezinta cea mai mare bucurie si realizare a ei, iar tu din postura de campion auriu al zilelor si raportarilor pe TPU ti-ai permis s-o judeci negativ si neavizat desi pe tine te tin ai tai in facultate, cel mai probabil nu stai la camin, nu stii ce inseamna sa fii pe picioarele tale, dar esti expert la dat sfaturi pe TPU. Acum lauda-te din nou cu bursa ta de la Dragnea, pe langa calatoriile mocca cu trenul.

Sincer, nici eu nu te credeam asa, ca sa te parafrazez.

| T0T a răspuns (pentru WithinShadows00):

"Deci femeia nu era iresponsabila, ci doar intr-un moment dificil"
E amuzant că spui asta de parcă ai fi demonstrat ceva din punct de vedere logic înainte Noi nu vorbim de obiceiuri și de alte lacuri, vorbim de un om care are puțină rațiune și vede ce consecințe au acțiunile lui. Oricine gândește poate să vadă asta, indiferent dacă e născut la țară sau la oraș. Dacă avea cu 3 copii mai puțin ia să vezi că nu mai avea nevoie nici de soacră nici de altcineva și era mult mai independentă. De ce nu i-au ajuns? Dacă acționezi după obiceiuri e o problemă. O femeie de ce ar deveni responsabilă de abia după ce se mărită? După ce legi interdimensionale îmi spui mie asta? Responsabilitatea vine independent de a face copii sau nu. Nu e vorba că nu faci copii pentru că nu ești responsabil încă ci e vorba că ești responsabil și de asta nu plodești cu duiumul. Orice om care are puțină inteligență în căpșor se gândește la consecințe. Mai știi exemplul meu cu toporul, nu?
Nu are absolut nicio legătură logică cariera cu ploditul pe nesăturate.
Demonstrațiile tale nu se leagă prea bine între ele, sau altfel spus, sunt certate rău. Tu nici nu știi ce e aia responsabilitate și maturitate deci nu prea poți vorbi că ești tu, la rândul tău, matur. Ești pe naiba. Ai gândire de infantil. Și nu e prima oară când ți-o etalezi.
Drama și-a făcut-o cu mâna ei, așa cum tu ți-ai făcut viața extrem de neinteresantă trebuind să stai aici nonstop de ani de zile și să îți tot faci conturi, altceva mai bun de făcut neavând, văzând că toți te înlătură. Cred că nu ești înlăturat doar aici, dar discuția asta nu e de domeniul meu.
Îmi place că îmi studiezi atât de atent răspunsurile în timp ce mie nici nu mi-a păsat de cine ești, nici nu te-am urmărit câtuși de puțin. Mă intersectez cu tine doar când vrei să îți etalezi prostia sau lipsa de atenție.

| anonimg a răspuns (pentru WithinShadows00):

Nu va mai jigniti. Eu va iubesc pe toti.

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

Nu cred ca baietii de mai sus sunt gay laughing

| Freya1 a răspuns:

Da este ceva ce va fi foarte important pentru mine in viitor

| Doub a răspuns:

Da, ceva foarte profund
si dureros...

| Nemessys a răspuns:

Nume de zeu grec. Inainte voiam sa-l folosesc pe un joc laughing dar nu mergea,,nemesis" era deja luat. Asa ca am pus cu,, y" nici,, nemesys" nu mergea asa ca nu stiam ce sa mai adaug. Voiam un NN mai diferit, ceva sa nu contina numere sau chestii de genu', intelegi? Asa ca am decis sa mai dublez o litera.,, Nemesyss" arata ciudat. asa ca am ramas la,, Nemessys" happy

| Clorox a răspuns:

Este numele unei maicute dintr-un serial care este posedata de diavol si omoara oameni si chestii de genul. Mi-a placut caracterul si complexitatea ei, d'aia mi-am pus numele asta laughing

| N0xEterniS a răspuns:

Din latina : Noapte vesnica.

| ShaOfHatred a răspuns:

Sha-ul este un spirit japonez care reprezinta o emotie, si care, la o anumita intensitate se materializeaza. Si "of hatred" deoarece sunt hater-ita.

| CleanHeart a răspuns:

Da 0 ala inseamna ca

| syd a răspuns:

Asa ma chema in viata anterioara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare ce o reprezenta? :->

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Un fel de mancare? thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hungry much?

Am răspuns mai de mult la o întrebare pe-aici "dacă ți-ai schimba username-ul ce ai pune".Am răspuns în glumă UserVechiContNou.Ro ca o mică aluzie la unele conturi anexe de aici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Foarte. Nu degeaba mananc 5 mese pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

.acum 5 ani mă uitam la un reality show pe mtv, jersey shore, o tipă care făcea parte din şou avea pseudonimul/porecla de Jwoww, probabil vine de la Jenni(numele ei) și faptul că e woww, apăi îmi plăcea de ea și am ales să mă numesc așa aci.
hmmm... dacă îmi aduc bine aminte al tău vine de la o combinație de 3 melodii preferate, mno?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Cineva cu care as vrea sa seman.Si niste cifre, pentru ca altfel nu se putea

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Am vrut sa fiu ironica.

| Yasmin875 a răspuns:

Eu aveam 13 ani când mi l-am ales.Nick-ul vine de la păpușa Bratz Yasmin.laughingStiu ca suna penibil.Dar când eram mica mi se părea că semăn perfect cu ea.De multe ori am vrut sa mi-l schimb dar...Am zis că rămân cu el.straight face

| Kiwibibilă a răspuns:

Sunt intr-un grup de Messenger cu niste tipi si tipe si la plictiseala pune porecle cu fructe, si unei fete voiam sa-i pun "kiwi", dar in acelasi timp fredonam melodia "esti iubibila" si mi-a iesit Kiwibibilă. Si apoi cand mi-am facut cont aici asta era singurul cuvant care imi trecea prin minte si aia a fost.

| Habbsha a răspuns:

Da, ziua mea de naşterebatting eyelashes

| 00LUNA00 a răspuns:

Pentru mine "Luna" a reprezentat o modalitate unica de a ma descoperi si a înțelege valoarea sentimentelor si emoțiilor care la acel timp voiam să le distrug...
Luna mi-a oferit atât o iubire nemărginită, dar si o tristețe sfâșietoare.

| DogePlay a răspuns:

Eu cread ca nu