| anonim_4396 a întrebat:

Salut ce sa iau ca dupa ce fumez sa numi miroasa gura a tigari...astept niste sfaturi! Funda

Răspuns Câştigător
| chazz a răspuns:

Ce iti zic oamenii cu guma e vrajeala, am fumat si m-am ascuns de parinti timp de 8 luni. Pufuleti cu branza GUSTO sau LOTO, freci de maini bine bine vreo 3-4 pufuleti si dupa mananci punga in drum spre casa.
Fumatul dauneaza grav sanatatii!, dupa 8 luni am realizat si eu asta.
Numai bine!

14 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Mesteca o lama.

| crysty97 a răspuns:

Un par telescopic cu o forta si precizie bine stabilita

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Guma airwaves extreme. Hools care sunt dropsuri. Spray de gura cu mentol.

| Konata a răspuns:

Buna!
Cel mai indicat este spray-ul mentolat de gura sau o gumita big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Patrunjel verde; mesteca 3-4 frunze.

| Ramona000 a răspuns:

Guma orbit

| BlackEyedGirl a răspuns:

Sa mesteci guma.

| Against a răspuns:

O guma.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Guma, dropsuri, bomboane mentolate, spray-ul mentolat de gura, etc sunt multe chestii. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| SammiSchüler a răspuns:

Cand ajungi acasa prefa-te ca mergi la baie. baga niste pasta de dinti si clateste sau inghite-o. eu asa faceam si tine pe o perioada de timp laughing. asta in caz ca nu vrei sa mesteci guma :/

| iiRadu a răspuns:

Ia si tu usturoi laughing

| iiRadu a răspuns:

Wow numai prosti il invatati dar nici un raspuns nu a fost "Ba lasate de fumat" ca de fapt e un copil si vrea ca sa isi strice plamani de mic deci tinere lasate de fumat!

| hiroyoshi577 a răspuns:

Guma, dropsuri, bomboane mentolate.

| XoXoPixii a răspuns:

Poți folosi o gumă, spray-ul de gură, apa de gură sau bomboane mentolate.hee hee