| damniankee a întrebat:

TPU,spuneti-mi si mie niste metode cum sa nu-mi mai miroasa degetele a tigari, dupa ce fumez! Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai fumezi

| corbulalbrosu a răspuns:

Cand fumezi foloseste manusi de menaj/chirurgicale/profesionale din latex, sau urmatorul produs :http://www.erotic24.ro/......-1271.html utm, ai sa-i dai pe toti pe spate =))

| neutrino a răspuns:

Zeama de lamaie pentru degete, iar pentru gura poti mesteca patrunjel verde!

| mont a răspuns:

Poti folosi manusi din alea subtiri cu care se poate folosi si touchscreenul dar atunci vor mirosi acestea si poti sa le si arzi. Ca sa nu iti miroase mainile cea mai buna solutie este sa te stergi dupa aia cu un servetel umed parfumat sau gel dezinfectant parfumat, ambele mascheaza mirosul.

| losseru a răspuns:

Te dai cu crema de maini